Zoek je een fijne plek om te overnachten in Goes? Mijn B&B Hartje Kloetinge ligt in het sfeervolle dorpje Kloetinge, dicht tegen de stad Goes aan. Liever een eigen huisje dan een hotel in Goes? Bij mij slaap je niet in een hotelkamer, maar in een klein vakantiehuisje met B&B-voorzieningen: de oude vrijstaande schuur naast ons huis, die we hebben omgebouwd tot een B&B met een vleugje Ibiza. Rustig in een pittoresk dorp, en toch zo in het centrum van Goes. Ik ben Patricia en ik ontvang je graag.
Overnachten in Goes? Welkom in mijn B&B in Kloetinge


Een bed and breakfast bij Goes met je eigen huisje
Bij Hartje Kloetinge deel je niets met andere gasten. De B&B is een volledig ingerichte, rookvrije privé studio met een eigen ingang en een eigen terrasje, waar je lekker buiten kunt zitten in de zon. Huisdieren zijn in de B&B helaas niet toegestaan. Het huisje is geschikt voor 2 volwassenen en 2 kinderen. Op de slaapzolder liggen twee losse matrassen voor (oudere) kinderen; je slaapt met elkaar in één ruimte.
Wat je in het huisje vindt:
- een luxe boxspring en een gezellig zitje
- een eettafel met 4 stoelen
- een kitchenette met koelkast, magnetron en koffie- en theefaciliteiten (geen kookplaat)
- een eigen moderne badkamer en een apart toilet
- handdoeken en gratis wifi
- een welkomstdrankje bij aankomst
Een televisie heb ik er bewust niet neergezet: hier kom je tot rust. De inrichting, met lichte kleuren en natuurlijke materialen zoals rotan en hout, is gebaseerd op onze vele tripjes naar Ibiza. Reis je met kleine kinderen? Een babybedje, kinderstoel en speelgoed zijn er op verzoek. Lees meer over het vakantiehuisje in Kloetinge.
Ontbijt aan de deur of een gevulde koelkast
Bij een fijne overnachting hoort voor mij een goed ontbijt. Je kiest zelf wat bij je past: een klein-maar-fijn ontbijtje, een uitgebreid Zeeuws ontbijt of een gevulde koelkast bij aankomst, zodat je zelf bepaalt wanneer je ontbijt. Het ontbijt serveer ik aan de deur van de B&B. Voor de kinderen maak ik een leuk kinderontbijt. En houd je van een borrel, dan maak ik graag een borrelplank voor je met lekkere kaasjes, worst en tapashapjes.
Heb je iets te vieren, of heb je speciale wensen of allergieën? Laat het me weten bij je boeking. Alle mogelijkheden zie je bij ontbijt en borrelplanken.


Kloetinge en Goes: rust in het dorp, gezelligheid in de stad
Kloetinge is een pittoresk dorpje en een mooie plek om te wandelen. Op loopafstand van de B&B vind je een snackbar, een bakker met een kleine supermarkt en een fruitschuur. In Goes zelf vind je diverse restaurants en winkels, gezellige terrasjes en de haven. Wil je weten wat er te doen is tijdens je verblijf? Op GoesisGoes, het citymarketingplatform van de stad, vind je de uitagenda met evenementen en tips voor winkelen, eten en drinken.
Kloetinge is ook een fijne uitvalsbasis om Zeeland te ontdekken. Je rijdt vanaf hier zo naar diverse Zeeuwse stranden, en steden als Middelburg en Vlissingen liggen dichtbij. Zelf ben ik sinds dag 1 fan van Zeeland: de ruimte, de stranden, de zee, maar ook de gezelligheid en de vriendelijke mensen.
Zeeland ontdekken met mijn partners in Goes
Ik werk samen met een paar fijne lokale partners, zodat je nog meer uit je verblijf haalt:
- Fietsen en scooters: via Ervaar Vlot in Goes huur je als gast voordelig een fiets. Huur je een e-bike voor meerdere dagen, dan wordt die bij de B&B bezorgd en aan het einde van je verblijf weer opgehaald.
- Yoga: als gast van Hartje Kloetinge volg je met korting een les bij Vayu Yoga in Goes.
- Wellness: combineer je verblijf met een dagje sauna en ontspanning bij Wellnessresort Goes.
Laat het me weten bij je boeking, dan help ik je op weg. Alle samenwerkingen vind je bij mijn partners.


Laadpaal voor de deur en een fijne werkplek
Kom je met een elektrische auto? Voor de deur staat een laadpaal, zodat je tijdens je verblijf gewoon kunt opladen. Parkeren doe je op de eigen parkeerplek voor de deur.
Ben je in Goes voor je werk, of wil je werk en een paar dagen vakantie combineren? De B&B is ook als werkplek te huur om een dag te flexwerken: goede wifi, rust en een inspirerende plek.
Veelgestelde vragen over overnachten bij Goes
Waar ligt B&B Hartje Kloetinge?
Aan de Jachthuisstraat 32 in Kloetinge, een dorp dicht tegen de stad Goes aan, in Zeeland.
Kan ik parkeren bij de B&B?
Ja, er is eigen parkeergelegenheid voor de deur, met een laadpaal voor elektrische auto’s.
Is het ontbijt inbegrepen?
De overnachting is zonder ontbijt. Je kiest zelf een ontbijtarrangement of een gevulde koelkast en geeft dat aan bij je reservering.
Mag mijn hond mee?
Nee, de B&B is huisdiervrij.
Hoeveel nachten boek ik minimaal?
Omdat Hartje Kloetinge een klein vakantiehuisje is en geen losse B&B-kamer, boek je vanaf twee nachten. In het najaar en de winter is een enkele overnachting doordeweeks ook mogelijk; stuur me dan even een mail.
Is de B&B geschikt voor kinderen?
Ja, het huisje is geschikt voor 2 volwassenen en 2 kinderen. Voor kleine kinderen zijn een babybedje, kinderstoel en speelgoed op verzoek aanwezig.
Reserveer je overnachting in Kloetinge bij Goes
Zin om even weg te zijn in Zeeland? Bekijk in de kalender wanneer het huisje vrij is en maak een reservering. Heb je eerst een vraag? Neem gerust contact met me op. Ik hoop je snel te verwelkomen in Hartje Kloetinge!
